Web Tasarım ve İnternet Hizmetlerinde Ekonomik, Pratik ve Kalıcı Çözümler...

Web Tasarıma yeni bir soluk kattık. Yüksek meblağlar ödemeden ekonomik bir şekilde web sitesi sahibi olabilmenin formülü üzerinde çalıştık ve ...

Bayimiz Olmak İstermisiniz?

web tasarımı, bayimiz olun,istanbul,ankara, izmir

Web Tasarımı

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları’nı geniş bir çerçevede değerlendirmek gerekiyor. Nasıl ki, kullandığınız cep telefonunun birçok modeli ve her modelinde kendine göre birtakım özellikleri varsa web sitelerinin de bin bir türlü özelliği ve kullanıldığı sektöre göre işlevi vardır. Bu yazımızda özellikle Kurumsal ve Bireysel Web Tasarım Ücretleri üzerinde duracağız.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Genel standartlar ölçüsünde kurumsal bir web sitesi; iletişim, adres ve şirket bilgilerinin bulunduğu ortalama 5-10 sayfalık bir web sitesinden oluşur. Firmanın özelliklerine göre misyon , vizyon ve ürün tanıtım bilgilerinin yanı sıra şirket haberleri ve duyurularının bulunduğu bir web sitesinin ücreti 250 TL ile 2000 TL arasında değişebilir. Özellikle sürekli güncellenen web siteleri için yönetim panelli web sitesi kurulması günümüzde zorunlu hale gelmiştir. Bu tür sitelerin ücreti de sistem özelliklerine göre değişmektedir.

E-Ticaret Sitesi veya özel projeler için yaptırılan web sitelerinin fiyatları ise yapılan proje kapsamına göre karşılıklı görüşmeler neticesinde kararlaştırılır. Bu tür projeler için web tasarım fiyatı için kesin bir miktarı önceden belirlemek uygun olmayabilir. Bu yüzden proje detaylarını tasarım aşamasından önce web tasarımcınız ile paylaşmayı karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmayı unutmayınız.

Kişisel Web Sitesi Fiyatları

Bireysel web site tasarım ücretlerini de yine genel standartlar ölçüsünde ele alırsak minimum 100 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.

 

İletişim

  • destek[at]sitemolsun.com
  • satis[at]sitemolsun.com
  • DNS Bilgileri

    • ns1.sitemolsun.com
    • ns2.sitemolsun.com